“BUKLETEVİ - CERCI USA INC.”
ÇERÇİ KOZMETİK VE OTEL EKİPMANLARI LTD. ŞTİ.

Kimdir? Çerçi Kozmetik ve Otel Ekipmanları Ltd. Şti. Diğer adıyla “Buklet Evi”, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile çalışmalarına devam etmektedir. Her geçen gün kurumsal yapısını ve teknik uygulamalarını bir adım daha ileri götüren kadrosu; müşterileri için yeni fikirler üreterek, onları en iyi şekilde temsil edecek ürünler sunmaktadır.
Buklet Evi çok yönlü çalışmaları ile Amerika Birleşik Devletleri, KKTC, Azerbaycan, Dubai, Gürcistan ve Sırbistan gibi ülkelere aktif olarak ürün tedariği yapmaktadır. Bu merkezlerde ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek, her zaman önde gelen amaçlarından olmuştur. 2016 yılında Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles şehrinde merkezini kurduğu CERCI USA INC. şirketi ile ülkedeki faliyetlerine aktif olarak devam etmektedir. 2018 yılında Newyork ve 2019 yılı içerisinde de Florida/Miami şubelerini faliyete geçirmek için gerekli çalışmaları yürütmektedir. Bu amaçları doğrultusunda üretimini yaptığı ürünler ile yurtdışı çalışmalarının da tamamında kabul görmüş ve takdir edilmiştir.
Nasıl Çalışır? Satış ve pazarlama departmanı müşteriler ile görüşerek talepleri doğrultusunda ihtiyaç duydukları ürünler ile ilgili bilgi alıp, onlara faydalı önerilerde bulunur. Grafik tasarım departmanı tarafından müşterinin; kurumsal kimliği ve bilinen diğer belirgin firma özellikleri göz önünde bulundurularak, ürün tasarımları yapılır. Dijital ortamda yapılan sunum sonrası karar verilen tasarım ile prova baskı alınır ve maket ürünler müşteriye sunulur. Üretim süresince tüm işlemler Sağlık Bakanlığı’nın uyguladığı standartlar ile gerçekleştirilir ve kalite kontrolleri yapılır. Son olarak kalite kontrolünden geçen ürünler; depolamaya uygun olacak şekilde ambalajlanır, ambalaj içerik bilgileri düzenlenir ve ürünler sevkiyat için hazırlanır.
Neler Üretir? Özel Tasarım Ürünler: Birçok lüks otel için özel olarak üretimi yapılan, otelin logosunu taşıyan buklet setleri.
Kozmetik Ürünler: Şampuan, duş jeli, saç kremi, vücut losyonu, banyo köpüğü, banyo tuzu ve bu ürünleri sunmak için çok sayıda şişe modeli.
Sabunlar: Mini otel sabunları, özel kesim sabunlar, el kesimi sabunlar, doğal sabunlar, hediyelik sabunlar.
Terlikler: Tela terlikler, polyester terlikler, pamuklu terlikler, kaymaz terlikler, havuz terlikleri, nakışlı terlikler.
Kutulu Ürünler: Kulak pamuğu, makyaj pamuğu, duş bonesi, diş seti, traş seti, dikiş seti, ayakkabı cilası, tarak, tırnak törpüsü, banyo lifi, acil durum setleri (tampon, ped, condom), sabunlar, kağıt mendil kutuları. Kibritler; Standart form kutulu kibritler, özel form kutulu kibritler, puro kibritleri, şömine kibritleri.
Bardak Kapakları: Farklı ebatlara, şekillere ve diğer özelliklere sahip bardak kapağı çeşitleri.
Bardak Altlıkları: Farklı ebatlara, şekillere ve diğer özelliklere sahip bardak altlığı (dole) çeşitleri.

Poşet ve Torba Çeşitleri: Çamaşır poşeti, hijyen poşeti, bardak poşeti, ayakkabı torbası, saç kurutma makinesi torbası, gazete torbası.
Pleksiglas Ürünler: Buklet tepsileri, sabunluklar, kağıt mendil kutuları, standlar, kalemlikler.
Ahşap Tepsiler: Ahşap buklet tepsileri, ahşap sabunluklar, ahşap standlar, ahşap kağıt mendil kutuları.
Ayakkabı Çekecekleri: Farklı ebatlara, şekillere ve renklere sahip, ahşap ve plastik ayakkabı çekecekleri.
Elbise Fırçaları: Farklı ebatlara, şekillere ve renklere sahip, ahşap elbise fırçası çeşitleri.
Elbise Askıları: Ahşap askılar, plastik askılar, etek askıları, çivi başlı askılar, kancalı askılar, ipek kaplamalı askılar.
Kalemler: Kurşun kalemler, tükenmez kalemler, twister kalemler, basma mekanizmalı kalemler.
Deri Aksesuarlar: Sümenler, notluklar, menü kabları, broşür standları, cep notlukları, oda çöp kovaları.
Yan Ürünler: Islak mendiller, stick şekerler, klozet bantları, kapı kolu talimatları, şişe açacakları, kokteyl karıştırıcılar, bileklikler.
Standart Markalar: Buklet Evi / Çerçi Kozmetik’e ait özel tasarım standart ürün setleri.

İletişim

Adres: Battalgazi Mah. Saraypatı Sok. Aytop Gıda Sanayi Sit. B Blok No:14 Sultanbeyli/İSTANBUL
Tel: +90 (216) 336 36 46-47
Fax +90 (216) 414 09 90
E-mail satis@bukletevi.com

© Copyright 2018 Tüm hakları saklıdır. Bukletevi – Çerçi Kozmetik ve Otel Ekipmanları Ltd. Şti.